Kontakt

Kontakta gärna Rikard eller Simon för ett kostnadsfritt hembesök som inkluderar offert.

Ni är alltid välkomna att höra av er för rådgivning eller om ni bara vill bjuda oss på en kopp kaffe, det tackar vi inte nej till!

Rikard Vestre
Operativ försäljningschef Sverige
0768176767
rikard@rselteknik.se

Simon Andersson
VD/Ansvarig montage
0709656969
simon@rselteknik.se

Albin Larsson
Distriktsansvarig Borås & Ulricehamn
0763153988
albin.l@rselteknik.se

Patrik Larsson
Distriktsansvarig Härryda, Lerum, Alingsås
0735149283
patrik.l@rselteknik.se

Pontus Carlén
Distriktsansvarig Småland & Jönköping
0762602142
pontus.c@rselteknik.se

Rasmus Sahlberg
Distriksansvarig Varberg & Kungsbacka
0709905257
rasmus.s@rselteknik.se

Sebastian Andersson
Distriksansvarig Falkenberg
0763369919
sebastian.a@rselteknik.se

Jonas Sund
Distriksansvarig Halmstad
0709776645
jonas.s@rselteknik.se

Gustaf Barkestedt
Distriktsansvarig Göteborg
0733620056
gustaf.b@rselteknik.se